25 Şubat 2017 Cumartesi

Bereket Çeki Ritüeli..

Günlük hayatınızda rahatça kullanabileceğiniz bir ritüeli paylaşacağım sizlerle. Ritüelin ismine ‘ Bereket Çeki ‘ dedim çünkü bu ritüeldeki amacımız genel bereket hayatımızdan ziyade acil para ihtiyacımız odaklı olacak.
Ödenmesi gereken faturalar, acil ihtiyaçlar, taksitler vs. var ama nakit paramız yok. Bu durumdaki çözümümüz kendimize torpil geçmek olacak. Yapmamız gereken tek şey ise ihtiyacımız olan miktarı kendimize çek olarak yazmak.
Şöyle ki;
İnternetten boş çek örneklerine bakabilirsiniz ya da bir kağıda (  bunu kullanabilirsiniz ); sol üst köşeye paranın gelmesini istediğiniz zaman aralığı, sağ  üst köşeye isim soy isim, ortaya ihtiyacınız olan-istediğiniz para miktarını , sol alt köşeye parayı nasıl almak istiyorsanız onu ( nakit ya da hesabıma istiyorum gibi )  yazıp sağ alt köşeye de imzanızı atıyorsunuz. Daha sonra bu çek kağıdınızı cüzdanınızda taşımaya başlıyorsunuz ve –olmuş enerjisi ile akış içerisinde paranın size gelmesini bekliyorsunuz.
Unutmayın ki paranın nasıl, nereden hangi yolla geleceği bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece istiyoruz ve acil durumu belirtiyoruz. Gerisi evrenin işi 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder