22 Aralık 2016 Perşembe

Tüm Kilitli İşleri Açan Tesirli Dua Tertibi

Kardeşlerim çok önemli bir dua tertibidir bu, hepimize yapmak nasip olur inşallah. Pazarı Pazartesiye bağlayan gece, Çarşambayı Perşembeye bağlayan gece ve Perşembeyi Cumaya bağlayan gece  yapmak daha hayırlıdır.. İlk önce 4 rekat Allah rızası için namaz kılıyoruz. Bulunduğumuz mekanda güzel kokulu buhurlar yakıyoruz. Sandal tütsüsü, günlük denilen buhurlar olabilir. Açık günlerde okuyunuz...

1000 defa ''YA LATİF'' esmasını çekiyoruz. Ve 100 defada Salavat-ı Fatihi okuyoruz. Hayatımızdaki tüm zorlukların ortadan kalkmasına, tüm kilitli işlerimizin açılmasına vesile oluyor böylece. Maddi Manevi tüm dileklere ulaşmak için okunur. Cübbeli Ahmet Hocanın da bu tertibi verdiğini gördüm, aklınızda olsun.

“Allahümme salli ve sellim ve barik ala seyyidina Muhammedinil fâtihı limâ uğlika vel hatimi li mâ sebeka ven nâsırıl hakkı bil hakkı vel hâdi ila sırâtıkel müstekıymi sallellahü aleyhi ve ala âlihi ve ashâbihi hakka kadrihî ve mikdârihil aziym”

Anlamı:
Allahım! Kapalılıkları açan, geçmişe son veren, hakka hakikatla destek olan, mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun âline ve ashabına O’nun yüce kadr ü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

Fazileti ve sırları:
Yüz yirmi bin salavat-ı şerife gücünde olduğu mana aleminde Peygamberimiz (s.a.v.) tarafından bildirilmiştir.

Eski zamanda Kutbül Aktab Ahmed Ticani hazretleri yakaza halinde bu salavatın faziletini Hazreti Resulüllah’a sorar. Cevaben:
“Bir kimse salavat-ı fatihi bir defa okursa zamanın başından salavat getirenin okuduğu zamana kadar ins ü cinin ve meleklerin getirdiği salavata denk sevap kazanır. Günahları da bağışlanır.” buyurmuşlardır.

1. Bu salavat-ı şerife okuyanı cehennem ateşinden korur.

2. Kırk gün okuyanın tevbesi kabul edilir, günahları bağışlanır.


İletişim: alaraunlu385@outlook.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder